Kaliteli Ayakkabılar.. Güvenli Alışveriş...
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filters
Ara

HAKİKİ DERİ TABA OXFORD AYAKKABI TMD7031

Ücretsiz Kargo
Günlük Hakiki Deri Kadın Ayakkabı kalitesinden ödün vermeyen kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. -İç ve Dış yüzey hakiki deriderin üretilmiştir. - Taban bölümü anatomik esnek tabandır.Topuk Yüksekliği:3.5 cm. Comfort tasarımda üretilmiş olup, kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceğiniz hem şık hem de çok rahat bir tasarımdadır. Deri: %100 Gerçek Deri. Sezon: Yeni Sezon.
399,90 ₺
229,90 ₺
*
+ -
Kendi yorumunuzu yazınız.
  • Üzügünüz! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilirler.
  • Kötü
  • Mükemmel
Mevcut yorumlar
Arzu KAYA
Ayakkabının görüntüsü, kalitesi ve rahatlığı görselden daha güzel. Kargomu dün teslim aldım sadece ayağıma olup olmadığını kontrol etmek için giyip çıkardım kısa süreli kullanımda anladığım kadarıyla konforlu bir ayakkabı duruşu harika ayağım 37,5 olmasına rağmen 38 verdim rahat oldu ama zamanla esner ayağımda oynar mı bilemiyorum dayanıklılık performansını da zamanla tecrübe edeceğim eğer ki kalite açısından sorun yaşamazsam ömür boyu tercih edebileceğim ayakkabı markasını buldum demektir. Firmanın yanında gönderdiği tek içimlik Türk kahvesi ve ' Almış olduğunuz ürün size şans getirsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle' mesajına ayrıca bayıldım. Teşekkürler Tamdabu Ayakkabı, teşekkürler Pınar GÖNÜLKIRMA :))))
Gönderen: Arzu | Tarih: 1.12.2020 09:50
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
Bu ürün ile beraber alınan diğer ürünler

HAKİKİ DERİ SİYAH KADIN AYAKKABI TMD7050

Günlük Hakiki Deri Kadın Ayakkabı kalitesinden ödün vermeyen kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. -İç ve Dış yüzey hakiki deriderin üretilmiştir. - Taban bölümü anatomik esnek tabandır.Topuk Yüksekliği:5 cm. Comfort tasarımda üretilmiş olup, kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceğiniz hem şık hem de çok rahat bir tasarımdadır. Deri: %100 Gerçek Deri. Sezon: Yeni Sezon.
199,90 ₺ 329,00 ₺

HAKİKİ DERİ SİYAH SİVRİ BURUN BOT TMD6075

Günlük Hakiki Deri Kadın Bot kalitesinden ödün vermeyen kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. - Dış yüzey hakiki deriderin üretilmiştir. - İç Yüzey Sıcak Astar,Taban bölümü anatomik esnek tabandır.Topuk Yüksekliği: 6 cm. Comfort tasarımda üretilmiş olup, kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceğiniz hem şık hem de çok rahat bir tasarımdadır. Deri: %100 Gerçek Deri. Sezon: Yeni Sezon.
159,90 ₺ 379,90 ₺

HAKİKİ DERİ SİYAH KADIN AYAKKABI TMD7025

Günlük Hakiki Deri Kadın Ayakkabı kalitesinden ödün vermeyen kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. - Dış yüzey hakiki deriderin üretilmiştir. - İç Yüzey Sıcak Astar,Taban bölümü anatomik esnek tabandır.Topuk Yüksekliği:3.5 cm. Comfort tasarımda üretilmiş olup, kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceğiniz hem şık hem de çok rahat bir tasarımdadır. Deri: %100 Gerçek Deri. Sezon: Yeni Sezon.
129,90 ₺ 289,00 ₺

HAKİKİ DERİ BORDO KADIN AYAKKABI TMD7003

Günlük Hakiki Deri Kadın Ayakkabı kalitesinden ödün vermeyen kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. - Dış yüzey hakiki deriderin üretilmiştir. - İç Yüzey Sıcak Astar,Taban bölümü anatomik esnek tabandır.Topuk Yüksekliği: 6 cm. Comfort tasarımda üretilmiş olup, kıyafetlerinizle kolayca kombinleyeceğiniz hem şık hem de çok rahat bir tasarımdadır. Deri: %100 Gerçek Deri. Sezon: Yeni Sezon.
149,90 ₺ 309,00 ₺