WhatsApp Destek Hattı: +90 554 174 30 40

İptal & İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim Koşulları 

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün yada ürünlerinizin eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte iade veya değişim sebebinizi açıklayan kısa bir not ile birlikte, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz bir şekilde göndermelisiniz, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Kullanılmış ve faturasız ürünler İade ve Değişim kapsamında yer almaz.

Sezon Sonu Ürünlerimizde İade yok  Değişim Vardır.


İade ve Değişim Adresi ve İletişim 

Adres:  -Egemenlik Mh.6129 sk No:59/A  Bornova/İzmir

Tel: 0554 174 30 40
info@tamdabuayakkabi.com

 

Değişim 

Değişim işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde yapabilirsiniz. Öncelikle ürünün bulunurluğunu müşteri danışmanımızdan teyit etmeniz gerekmektedir. Değişim işlemi başlatıldıktan sonra, fatura ve eksiksiz olan ürününüz  tamdabuayakkabi.com  teknik ekibi tarafından incelenir.
Yukarıda ki şartlara uyan değişim talepleri doğrultusunda size bilgilendirme e-postası iletilirek değişiminiz yapılır ve ürün(ler) kargo ile gönderilir.


İade 

İade işleminizi siparişlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde yapabilirsiniz. Fatura ve eksiksiz olan ürününüz tamdabuayakkabi.com teknik ekibi tarafından incelenir. Yukarıda belirtilen şartlara uyan iade talepleri onaylanır. İade işlemi onaylandıktan sonra alışverişinizde yaptığınız ödeme tipi dikkate alınarak tüm kargo ücretleri düşülerek geri ödemeniz 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. 

Ürünü PTT kargoya vererek 203458882 kod numaralı müşterinize göndermek istiyorum demeniz yeterli 

Karşı Ödemeli Ürünler Kabul Edilmemektedir.Yukarıda yazan iade koşullarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecektir.

İade ve Değişim Gönderimlerinde Kargo Ücreti 


İade taleplerinizde kargo gönderim ücreti müşterinin kendisine aittir. Müşteri gönderimini yaparken arzu ettiği kargo şirketini kullanabilir.Yada anlaşmalı olduğumuz PTT kargo ile 203458882 kod numaralı müşterinize göndermek istiyorum demeniz yeterli olacaktır. ALICI ÖDEMELİ KARGOLAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.Yukarıda belirtilen şartlara uygun, eksiksiz bir şekilde geri gönderiminizi yapmayı unutmayınız.
Değişim İşlemlerinde Kargo Ücretinin Biri Firmamıza Biri Müşterimize Aittir.Değişim için ürünü gönderim yaparken kutunun içine mutlaka istediğiniz modelin kodunu,rengini ve numarasını not yazmanızı rica ederiz.Ürünü kargo ödemesini yaparak PTT kargoya vererek 203458882 kod numaralı müşterineze göndemek istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

 


Sipariş İptal 

Alışverişini yaptığınız ürünün siparişini aynı gün içinde kargoya verilmeden 0554 174 30 40 telefon numarasından arayarak yada  info@tamdabuayakkabi.com  e-posta adresine mail göndererek iptal edebilirsiniz. Kargo şirketine teslim edilmiş siparişler iptal edilemez. Siparişiniz ile ilgili “İptal Edildi” bilgilendirme mailinden sonra tüm bedel kredi kartınıza yada havale yaptığınız banka hesabına iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.