WhatsApp Destek Hattı: +90 554 174 30 40

İptal & İade ve Değişim Şartları

Sorularınız için bize watsaapp hattımızdan ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Watsapp bilgi hattı : 0554 174 30 40

info@tamdabuayakkabi.com

 

DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

*Kullanılmamış, ürünlerde DEĞİŞİM yapabiliyoruz.

*Değişim süresi ürün size ulaştıktan sonra 15 gündür.

*Outlet ürünlerde değişim-iade kesinlikle yapmamaktayız.

*Değişimlerde bir kargo bedeli müşterimize bir kargo bedeli firmamıza aittir.

Lütfen değişim istediğiniz ürünün stoklarımızda olup olmadığına dikkat ediniz

Önce kutu içinden çıkan iade-değişim formunu eksiksiz doldurun.

Elinizde form bulunmuyorsa boş bir kağıda ;

Sipariş numarası, ad-soyad, bilgilerinizi yazın.

Hangi ürün ile değişim istediğinizi de eklemeyi unutmayın.

Daha sonra YURTİÇİ kargoya gidip  486 057 491 anlaşmalı kodumuzu görevliye vererek indirimli fiyatımızla kargonuzu bize gönderebilirsiniz.

 

İADE PROSEDÜRÜ

*İade için 15 gün süreniz vardır.

*Kullanılmış ürünlerde değişim-iade yoktur.

*Outlet ürünlerinde değişim-iade yapılmamaktadır.

*İade gönderirken kargo bedeli müşterimize aittir.

İade için önce kutu içinden çıkan iade-değişim formunu doldurmanız gerekmektedir.

Daha sonra YURTİÇİ kargoya gidip 486 057 491 anlaşmalı kodumuzu görevliye vererek indirimli fiyatımızla kargonuzu bize gönderebilirsiniz.

Elinizde iade-değişim formu bulunmuyorsa ;

Boş bir kağıda iade istediğinizi, sipariş numaranızı, isim soyisim bilgilerinizi ve mutlaka iban bilgilerinizi eksiksiz yazın ve bize yukarıda belirttiğimiz YURTİÇİ anlaşma kodumuz ile gönderin.


Ürününüz tamdabuayakkabi.com teknik ekibi tarafından incelenir. Yukarıda belirtilen şartlara uyan iade talepler onaylanır. İade işlemi onaylandıktan sonra alışverişinizde yaptığınız ödeme tipi dikkate alınarak  tüm kargo ücretleri düşülerek geri kalan ödemeniz 21 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ürünü Yurtiçi kargoya vererek 486 057 491 kod numaralı müşterinize göndermek istiyorum demeniz yeterli 

Yukarıda yazan iade koşullarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecektir.


İade ve Değişim Gönderimlerinde Kargo Ücreti 


İade taleplerinizde iade kargo ücretleri müşterinin kendisine aittir. Müşteri gönderimini yaparken arzu ettiği kargo şirketini kullanabilir.Yada anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile karşı ödemeli olarak 486057491 kod numaralı müşterinize göndermek istiyorum demeniz yeterli olacaktır.Karşı ödemeli olarak göndermiş olduğunuz kargo ücreti alacağınızdan düşülüp kalan ödemeniz iade edilecektir.Yukarıda belirtilen şartlara uygun, eksiksiz bir şekilde geri gönderiminizi yapmayı unutmayınız.
Değişim İşlemlerinde Kargo Ücretinin Biri Firmamıza Biri Müşterimize Aittir.Değişim için ürünü gönderim yaparken kutunun içine mutlaka istediğiniz modelin kodunu,rengini ve numarasını not yazmanızı rica ederiz.Ürünü karşı ödemeli olarak YURTİÇİ kargoya vererek 486 057 491 kod numaralı müşterineze göndemek istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

 


Sipariş İptal 

Alışverişini yaptığınız ürünün siparişini aynı gün içinde kargoya verilmeden 0554 174 30 40 telefon numarasından arayarak yada  info@tamdabuayakkabi.com  e-posta adresine mail göndererek iptal edebilirsiniz. Kargo şirketine teslim edilmiş siparişler iptal edilemez. Siparişiniz ile ilgili “İptal Edildi” bilgilendirme mailinden sonra tüm bedel kredi kartınıza yada havale yaptığınız banka hesabına iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.