Kaliteli Ayakkabılar.. Güvenli Alışveriş...
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filters
Ara
RSS

Blog

2020 Bayan kışlık bot

2020 bayan kışlık bot modelleri arasında seçim yaparken öncelikle dış görünüşünden ziyade ayak sağlığınıza göre bot seçmelisiniz. Genel olarak bot modelleri ve genel olarak botlar ağır yapıdalardır. Bunun sebebi su geçirmez ve kış hava şartlarına dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle neredeyse her bot oldukça ağır ve kalındır. Bu zaten ayaklarınıza az da olsa zarar verecek bir durumdur. Bu nedenle ayağımızı daha da yormamak adına bot seçmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. 2020 bayan kışlık bot modelleri arasında seçim yaparken öncelikle tabanlarına dikkat etmelisiniz. Tabanları dar olan bir ayakkabı veya bot ayaklarınıza zaman içerisinde zarar verebilirler.

2020 BAYAN KIŞLIK BOT TRENDLERİ

2020 bayan kışlık bot trendleri söz konusu yılda topuklular olarak öne çıkıyor. Genel olarak kışın kar ve yağmur yağdığından dolayı topuklu botlar oldukça sorun çıkartıyor olabilir. Kayma ve düşme gibi problemler yapabilirsiniz. Fakat, artık bot modellerinin topuklu olanlarının topukları kaymaz olarakta tasarlanabilmektedir. Bu modeller ile hem kayma veya düşme tehlikesi yaşamazsınız hem de istediğiniz modeli her hava şartında tercih edip giyebilmeniz mümkündür. Bot konusunda değineceğimiz bir diğer konu ise artık botların değişen moda akımları ile sadece kışın kullanılmadığıdır.

DOĞRU BOT TERCİHİ

 Kadınlar artık yazın da oldukça farklı modeller ile uzun ve ya topuklu bot modellerini sıkça tercih etmektedir. Bot modellerine bakılacak olursa geçen dönemlere nazaran çok daha farklı modelleri bu sene piyasa da sıkça görebiliriz. Geçen sezon oldukça yüksek topuklu botlar ve ya çorap şeklinde botlar oldukça sık tercih ediliyor idi fakatbot konusunda bazı bilir kişiler yüksek topuğun ayak sağlığı için ileri ki zamanlarda oldukça büyük sıkıntılar çıkarabileceğinden bahsetti bu neden ile tasarımcı ve üretimciler bu sene kalın topuk ve kadife kumaşa sıkça yer vermiştir.

 

 

Ayakkabı Siteleri

Kadınların yüzyıllardır vazgeçilmezlerinden olan kıyafet ve ayakkabılar, popüler kültürün gelişmesi ve değişmesiyle hiçbir şekilde önemini yitirmeyip tam tersine daha da önem kazanmıştır. Özellikle son yıllarda sosyal medya ve platformlar bu önemin artmasında büyük rol oynamaktadır. Sosyal medya aracılığıyla aynı zamanda internette bulunan ayakkabı siteleri ile online alışveriş işlemleri yapılmaktadır.

Bayan spor ayakkabı

 

Spor ayakkabının kadınlar üzerindeki büyük etkisini hepimiz bilmekteyiz. Rahatlığı ve şıklığı her tür kombin ile rahatlık ile giyebileceğiniz bayan spor ayakkabı artık çok daha farklı ve çeşitli modelleri ile birlikte sizler ile spor ayakkabılarının aslına bakılırsa oldukça uzun bir geçmişi vardır. Dolgu topuk spor ayakkabılar düz taban spor ayakkabılar ve buna benzer bir çok model seçeneği bulunmaktadır. Son derece kaliteli ve şık görüntülü spor ayakkabılarımız ile gelecek yazın modası sizler olacaksınız!

 

Neden spor ayakkabı tercih etmeliyim?

En çok sorulan sorulardan biri ile karşınızdayız. İlk olarak belirtmek istediğimiz  en önemli konu ürettiğimiz ayakkabılar son derece kaliteli olmakla birlikte uzun yıllar kullanım olanağına sahiptir. Bunların yanı sıra spor ayakkabılar hem şık hem de istediğiniz her yerde rahatça kullanım olanağına sahip olduğundan dolayı gün içinde sürekli ayakta olan kadınlarımız için oldukça kullanışlı olan bu modeli talep eden herkes rahatça kullanabilir diyebiliriz. Son trendlere uygun çeşit ve modellerimiz ile her zaman sizlere en uygun olan modeli üretip beğeninize sunmaktayız .bunların yanı sıra spor ayakkabı konusunda oldukça fazla modelimiz bulunduğundan eminiz ki sizlerin tarzına ve ayak yapınıza göre onlarca seçenek bulunmaktadır. Spor ayakkabılar ister günlük hayatta olsun ister ise özel günlerde olsun sizleri bulunduğunuz her ortamda rahat hissettirecek olan bir modeldir. Ayakkabılarımızı son derece kaliteli ve göz alıcı kumaşlardan üretmekteyiz. Bu ve bunun gibi bir çok model ve ya bayan spor ayakkabı çeşitleri için lütfen sitemizi ziyaret ediniz 

Sandalet terlik

 

Sandalet terlik Kadınların yaz ayları bakımından olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Rahatlığı bir kenara Bunaltan yaz günlerinde oldukça kullanışlı olan bu parça sayesinde sıcak yaz günlerini ayağınızı terletmeden bitirmenize yardımcı olacaktır. Kombin bakımından da yazlık olan hemen hemen her kıyafete uyumlu olan sandalet terlik modelleri giy çık derecisinde rahat ve kullanışlı! Bunların yanı sıra tamamı ile sandalet formunda olmadığından topuğunuzda vurma veya rahatsızlık gibi bir sorun ile karşılaşmanız imkansızdır. Kalite ve fiyat bakımından oldukça olanaklı ayakkabılarımızın içinden eminiz ki sizlerin de zevkine göre yazlık bir model çıkacaktır.

 

Neden sandalet terlik?

Evet gelelim son dönemlerin bir numaralı yaz ayakkabısı niteliğinde olan sandalet terliklerin neden bu kadar tercih edildiğine;

-Özellikle piknik ve yeşillik alanlarda kullanımı oldukça rahat ve kullanışlı olacaktır.

-ayağında veya topuğunda rahatsızlık olan kadınlar için oldukça kullanışlı olan bu model ayak yapısına kesinlikle zarar veremeden tam tersine gün içinde bulunduğunuz her ortamda ayağınızın rahatça hareket etmesine son derece yardımcı olacaktır.

-Fiyat bakımından diğer ürünlere nazaran çok daha uygun olan sandalet terlik modellerini her bütçeye uygun bir şekilde bulmanız mümkündür.

-Sezonun değişen ve cıvıl cıvıl renkleri sayesinde kombin esnasında sandalet terlikler işinize çok yarayacaktır. Giy çık tarzı artık sizler ile dememiz mümkündür.

Ayakkabılarımızın ve sandalet modellerimizin üstün kalitesi sayesinde özellikle sürekli olarak ayak rahatsızlığı yaşayan kadınlar için oldukça uygun modeller bulunmaktadır. Seçenek ve detaylı bilgi için Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Ayakkabı Siteleri

 

Ayakkabı kadın, erkek, çocuk kısaca yediden yetmişe herkesin ihtiyacı olması dışında kadınların başta olmak üzere her yaştan insanın tutkusu haline gelmiş tamamlayıcı parçalardan en önemlisidir. Günümüzde kaliteli bir ayakkabı bulup almak ne yazık ki biraz zor bir durum. Dışarıdan baktığımızda oldukça hoşumuza giden ayakkabılardan bir süre sonra ya hevesimiz kaçar ya da yeni modellerin vitrinlere taşınması ile daha eski sayılmayacak ayakkabılar giyilmemek üzere raflara kaldırılarak, yeni modeller tercih edilir. Fakat bu durum, oldukça yanlış bir durumdur. Yenisini almak isterseniz alırsınız, fakat bilmeniz gerekir ki aldığınız yeni ayakkabının üstüne yeni ve farklı bir model daha çıkacaktır. Bu sebep ile, tercih ettiğiniz ayakkabıyı koşullar her ne olursa olsun giyilebilecek bir ayakkabı modeli olmasına dikkat etmek gerekir. Ayakkabı siteleri sayfalarına göz atarak bu sorundan bir nebze olsun kurtulabilmeniz olağan bir durumdur.

Ayakkabı siteleri özellikle son dönemlerde, oldukça tıklanan ve tercih edilen giyim siteleri haline gelmiştir. Bunun en önemli sebebi ise, günümüzde insanlar gidip görmek yerine internet üzerinden ön izleme yaparak alışveriş yapmayı daha çok tercih etmekte.

BU SEZON IŞILDAYIN !

Ayakkabı sitelerine göz atarak, nasıl bir ayakkabı modeli seçmeliyim kaygısından bir nebze olsun kurtulabilirsiniz. Fakat bildiğiniz üzere teknoloji geliştikçe bu konu üzerinden dolandırıcılar da hızlı bir artış göstermektedir. Sitemiz ve markamız bu konuda tamamen güvenliğinizi dikkate alarak en iyi şekilde ayakkabınızı seçmeye ve size ulaştırmaya özen gösterir. Yıllanmış tecrübemiz ve kaliteli malzeme ve materyallerden üretilen ayakkabılarımızdan istediğiniz modeli seçerek sipariş verebilirsiniz.

Sezonun modellerine bakılacak olur ise kaliteli ve stokları sürekli yenilenen ayakkabı sitelerinde genel olarak sezonun ve kışın modası olan kalın topuklu ayakkabılar karşımıza çıkmakta. Bir diğer alternatif ise, beyaz spor ayakkabı.

Ayakkabı siteleri arasında gezerken dikkatinizi yeni spor ayakkabı modelleri illa ki çekmiştir. Fakat her ayakkabı aynı konforu sağlamamaktadır. Bu sebepten dolayı kaliteli markalardan alışveriş yapmanız sağlığınız açısından da oldukça önemlidir.

Bayan sandalet

Bayan sandalet modelleri özellikle kadınlarımız için yaz aylarının vazgeçilmezidir. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında kapalı bir ayakkabı giymek kimi zaman eziyet olur iken kimi zaman da belli başlı rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Bu nedenle sandalet giymek yaz aylarında yapılabilecek en sağlıklı şeylerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Sandaletler deniz kenarlarında, havuz başlarında, günlük yaşamınızda ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz, ayaklarınızı ferah tutan ve herhangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermeyecek türden bir ayakkabı çeşididir. Özellik ile son dönemde yeni moda akımlarının ortaya çıkması ile beraber sandalet modelleri arasında öne çıkan en belirgin model ipli çeşitlerdir. Özellikle deniz kenarları ve kumsallar için oldukça uygun ve estetiksel bir sandalet modelidir.

Bayan terlik modelleri ve bayan sandalet modelleri arasında seçim yaparken ayaklarınızın rahat olduğundan emin olmak daha sonradan bir rahatsızlık olmaması açısından oldukça mühim bir detaydır.

Bayan sandalet fiyatları genel olarak sandaletlerin kalitesine ve hangi malzemeler ile üretildiklerine göre değişkenlik gösterir. Yeni çıkmış modeller arasında yeni ve mükemmel kalite ayakkabılarımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bayan terlik fiyatları da genel olarak sandalet fiyatları gibi olabilmektedir.

Sandaletler eski dönemde daha çok kullanılıp tercih edilirken sonraki dönemlerde biraz daha az tercih edilse de günümüzde yine çok fazla tercih edilmektedir. Siz de ayakkabı modellerimiz arasında seçim yapabilir ve size uygun modellerimizden istediğiniz ayakkabıyı seçip sipariş verebilirsiniz.

Bayan çizme modelleri

Bu kış kadın çizmeler çok moda!

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da kadın çizme modelleri oldukça tercih edilen bot modelleri arasına girmeyi başarmıştır. Üstün kaliteli imalat alanlarımız ve kaliteli kumaşlarımız ile bot modellerimiz gözleri bu sezon da üstüne çekecek gibi!  Sınırsız model seçeneği ve her tarza uygun çeşitlerimiz ile moda anlayışınıza uygun bir modeli sitemizde bulacağınıza eminiz.  Her kadın aldığı ürünün uzun bir süre yıpranmamasını deforme olmamasını veya rahat kullanım talebinde bulunur.  Bu nedenle seçmiş olduğunuz bot modelinin kış aylarına uygun ve kaliteli olduğuna emin olmanız gerekir. Kaliteli ve kış ayına uygun modellerimiz ile sizlere en uygun modellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu kış ayaklarınız çok daha rahat!

Kış aylarının birçok güzelliği bulunmaktadır. Fakat bilmekteyiz ki bazen kış ayı bizim için sorunlu geçebilir. Bu sorunları en aza indirebilmek aslında sizlerin elinde doğru bir bot seçimi kış ayını biraz daha rahat geçirmenize yardımcı olur. Bu senenin birçok trendine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra  bu senenin trendlerine uygun modeller ve renkler oldukça açıktır. İlk olarak desenli kumaşlar, süet modeller, ve buna benzer birçok kumaş seçeceğini bulabilmeniz mümkündür. Renk seçeneklerinde ise genel olarak koyu ve rugan tercihler yapılmaktadır. Yapmış olduğunuz seçimin kışa uygun olması bu ayları rahat ve sorunsuz bir şeklide geçirmenizi sağlar.

Kadın bot modelleri kendi içlerinde birçok modele ve çeşide ayrılmaktadır. Fakat kendinize en uygun modeli bulup almak çok önemlidir. Bu neden ile sitemize göz atmadan seçim yapmamanızı önerebilirim.  Model sıralamasına şöyle bir göz atacak olursak;

-Topuklu bot modelleri

-Parlak bot modelleri

-düz bot modelleri

-Bağcıklı bot modelleri

-Çizme modelleri

Olmak üzere bir çok model ve çeşide göre ayrılmaktadır. Detaylı bilgi, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bayan çizme modelleri

Bu kış kadın çizmeler çok moda!

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da kadın çizme modelleri oldukça tercih edilen bot modelleri arasına girmeyi başarmıştır. Üstün kaliteli imalat alanlarımız ve kaliteli kumaşlarımız ile bot modellerimiz gözleri bu sezon da üstüne çekecek gibi!  Sınırsız model seçeneği ve her tarza uygun çeşitlerimiz ile moda anlayışınıza uygun bir modeli sitemizde bulacağınıza eminiz.  Her kadın aldığı ürünün uzun bir süre yıpranmamasını deforme olmamasını veya rahat kullanım talebinde bulunur.  Bu nedenle seçmiş olduğunuz bot modelinin kış aylarına uygun ve kaliteli olduğuna emin olmanız gerekir. Kaliteli ve kış ayına uygun modellerimiz ile sizlere en uygun modellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu kış ayaklarınız çok daha rahat!

Kış aylarının birçok güzelliği bulunmaktadır. Fakat bilmekteyiz ki bazen kış ayı bizim için sorunlu geçebilir. Bu sorunları en aza indirebilmek aslında sizlerin elinde doğru bir bot seçimi kış ayını biraz daha rahat geçirmenize yardımcı olur. Bu senenin birçok trendine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra  bu senenin trendlerine uygun modeller ve renkler oldukça açıktır. İlk olarak desenli kumaşlar, süet modeller, ve buna benzer birçok kumaş seçeceğini bulabilmeniz mümkündür. Renk seçeneklerinde ise genel olarak koyu ve rugan tercihler yapılmaktadır. Yapmış olduğunuz seçimin kışa uygun olması bu ayları rahat ve sorunsuz bir şeklide geçirmenizi sağlar.

Kadın bot modelleri kendi içlerinde birçok modele ve çeşide ayrılmaktadır. Fakat kendinize en uygun modeli bulup almak çok önemlidir. Bu neden ile sitemize göz atmadan seçim yapmamanızı önerebilirim.  Model sıralamasına şöyle bir göz atacak olursak;

-Topuklu bot modelleri

-Parlak bot modelleri

-düz bot modelleri

-Bağcıklı bot modelleri

-Çizme modelleri

Olmak üzere bir çok model ve çeşide göre ayrılmaktadır. Detaylı bilgi, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Topuklu bot modelleri

Kış ayağınıza gelsin!

Bu kışın en çok tercih edilen modellerinden olan topuklu bot modelleri istediğiniz şekilde sitemizde bulabilmeniz mümkün!

Tercih edeceğiniz model her ne olursa olsun bizler sizlere her zaman modanın odak noktasını iletmekteyiz. Kaliteli kumaşlarımız ve üretim alanlarımız ile bizimle her daim çok şık duracağınıza eminiz. Özellikle son dönemlerde oldukça sık tercih edilen topuklu bot modelleri içlerinde birçok model ve çeşide ayrılmaktadır. İsterseniz bu model ve çeşitleri hep birlikte göz atalım;

-Kalın topuk

-Sivri ve ince topuk

-Deri kumaş

-Süet kumaş

Ve buna benzer bir çok modeli sayfamızdan kolaylık ile bulabilirsiniz. Kalın topuk bot modelleri diğer kadın bot modellerine göre çok daha tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni, topuğu düz ve rahatsız edici bir formu olmayışından dolayıdır. Gün boyu ayakta olan kadınlar için bu model artık vazgeçilmez bir haldedir. Kış ayları için ayakkabı seçimi yaparken oldukça dikkatli ve özenli davranmalıyız. Kış ayı için yeterli bir ayakkabı tercihi yapılmaz ise bazı olumsuz sorunların ortaya çıkması kaçınılmaz bir olaydır. Bu sebep ile kaliteli kumaşlar ile yapılan ayakkabı modellerini tercih etmek oldukça önemlidir.

Kış ayını konforlu geçirin!

Kış ayını sorunsuz geçirmek biraz zor olsa da kendinizi küçük şeyler ile mutlu edebilmeniz mümkün. Ve bu mutlulukların başında tabi ki seçeceğiniz doğru ayakkabı modelleri gelmekte. Her türde her zevke ve modele uygun ayakkabı modelleri bulunan sitemizde eminiz ki sizlerin de isteği doğrultusunda bir ayakkabı modeli vardır. Tercih sıralamasın da yerini belli eden topuklu bot modelleri için bizlerden fikir almayı sakın unutmayın. Havaların iyice soğuması bazı olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.  Bu neden ile seçeceğiniz bot modelinin kışın sizi rahat ettirecek bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde tercih ettiğiniz bot modeli kış ayına uygun olmayabilir. Renk sıralamasına göz atacak olursak ise ; bu kış genel olarak renk tercihi koyu olsa da renkli modeller de sıkça tercih edilmektedir. Bir çok çeşit ve modelde bot ve ayakkabı modellerimizi sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilmeniz mümkündür.

 

Topuklu bot modelleri

Kış ayağınıza gelsin!

Bu kışın en çok tercih edilen modellerinden olan topuklu bot modelleri istediğiniz şekilde sitemizde bulabilmeniz mümkün!

Tercih edeceğiniz model her ne olursa olsun bizler sizlere her zaman modanın odak noktasını iletmekteyiz. Kaliteli kumaşlarımız ve üretim alanlarımız ile bizimle her daim çok şık duracağınıza eminiz. Özellikle son dönemlerde oldukça sık tercih edilen topuklu bot modelleri içlerinde birçok model ve çeşide ayrılmaktadır. İsterseniz bu model ve çeşitleri hep birlikte göz atalım;

-Kalın topuk

-Sivri ve ince topuk

-Deri kumaş

-Süet kumaş

Ve buna benzer bir çok modeli sayfamızdan kolaylık ile bulabilirsiniz. Kalın topuk bot modelleri diğer kadın bot modellerine göre çok daha tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni, topuğu düz ve rahatsız edici bir formu olmayışından dolayıdır. Gün boyu ayakta olan kadınlar için bu model artık vazgeçilmez bir haldedir. Kış ayları için ayakkabı seçimi yaparken oldukça dikkatli ve özenli davranmalıyız. Kış ayı için yeterli bir ayakkabı tercihi yapılmaz ise bazı olumsuz sorunların ortaya çıkması kaçınılmaz bir olaydır. Bu sebep ile kaliteli kumaşlar ile yapılan ayakkabı modellerini tercih etmek oldukça önemlidir.

Kış ayını konforlu geçirin!

Kış ayını sorunsuz geçirmek biraz zor olsa da kendinizi küçük şeyler ile mutlu edebilmeniz mümkün. Ve bu mutlulukların başında tabi ki seçeceğiniz doğru ayakkabı modelleri gelmekte. Her türde her zevke ve modele uygun ayakkabı modelleri bulunan sitemizde eminiz ki sizlerin de isteği doğrultusunda bir ayakkabı modeli vardır. Tercih sıralamasın da yerini belli eden topuklu bot modelleri için bizlerden fikir almayı sakın unutmayın. Havaların iyice soğuması bazı olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.  Bu neden ile seçeceğiniz bot modelinin kışın sizi rahat ettirecek bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde tercih ettiğiniz bot modeli kış ayına uygun olmayabilir. Renk sıralamasına göz atacak olursak ise ; bu kış genel olarak renk tercihi koyu olsa da renkli modeller de sıkça tercih edilmektedir. Bir çok çeşit ve modelde bot ve ayakkabı modellerimizi sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilmeniz mümkündür.