Kaliteli Ayakkabılar.. Güvenli Alışveriş...
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filters
Ara
RSS

Blog

Kadınların Ayakkabı Tutkusu

Özellikle kadınların vazgeçilmezleri arasında olan ayakkabılar giyim sektöründe yaşanılan büyük artışlar ile her sezon kadınları büyülemektedir. Oldukça sınırsız olan seçenekler arasında seçim yapmak zor olduğundan sadece ayakkabı üzerine milyon dolarlar yatıran insanlar bile var.denilince akla gelen ilk olarak yeni sezon ayakkabılar gelir. Lakin eski sezon ayakkabı modelleri satan siteler de hala arama motorları üzerinde mevcuttur. Bunları ayırt etmenin en kolay yolu yeni sezonun parçalarını ve tasarım önerilerini göz ardı etmeyip doğru seçimlere ile istediğiniz sonuçları elde edebilirisiniz. Bayan ayakkabı modelleri 2020 trendleri hakkında bilgi edinmek için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. 

 

Ayakkabı sektörlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer şey aslında o ayakkabının ne kadar güzel ve trende olduğu değil de sizin için uygun mu ve ya ayağınız bu ayakkabı ile ne kadar rahat edecek asıl öne çekilmesi gereken konular aslında bunların olması gerekir.

 

Fakat her geçen gün piyasaya farklı bir ayakkabı modeli sürüdüğünden artık kadınlar sağlık açısından bakmayı tamamı ile bırakıp artık sadece moda üzerinden tercihler yapmakta ama bu aslında çoğu kadın tarafından yanlış bilinen ve yanlış yapılan bir durumdur. Bayan ayakkabı modelleri 2020 yılında da yenilikçi modellerden oluşmaktadır bakarken moda olması bir yana ayak tipinize ve ayak sağlığınıza en uygun modeli beğenip almak oldukça önemlidir. Bu senenin trendlerine değinecek olursak ise; geçen seneye nazaran daha canlı ve daha parlak renkler piyasaya sürülmüştür. Aynı zamanda bu sene yüksek topuklar yine zirveyi bırakmasa da düz taban botlar da oldukça tercih edilmektedir.

Bayan Ayakkabı Modelleri 2020

Bayan ayakkabı modelleri 2020 yılında da artık internet üzerinden daha fazla satılmaktadır. Ayakkabı siteleri, gün geçtikçe internet üzerinden artan giyim sektörü sitelerinden sadece biridir. Artış nedenlerine şöyle bir bakacak olursak dış ortamlarda çoğu insan kendi tarzına göre özellikle ayakkabıya dair istediğini ürünü bulamaz. Fakat artık gelişen teknoloji ile istekleriniz doğrultusunda giyim önerileri ve modelleri internet üzerinden bulunması oldukça kolay oldukça çok seçenek sunulmaktadır. Fakat çoğu kişinin erişebileceği bu sitelere onaylanmış belgeleri ve ya giriş çıkış oranına dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Bunun nedeni günümüzde dolandırıcıların hızla artmasıdır. Böyle bir durumda sizlerin de bu sitelerden yana dolandırılması göz ardı edilmemelidir.

Bayan Sandalet 2020

Bayan sandalet 2020 yılının yaz aylarında son trend modeller ile sizlere sunulacaktır. Tamdabu Ayakkabı olarak yaz aylarının vazgeçilmezi olan sandaletler yine bu yılda son derece kaliteli işçilikle hazırlanmış modellerimiz ile sizlere hizmet vereceğiz. :)

 2020 DERİ SANDALET MODELLERİ GÖRÜN

2020 çizme modelleri

2020 çizme modelleri arasında seçim yaparken öncelikle ayak sağlığınızı düşünmelisiniz. Özellikle yeni sezonda oldukça yeni modeller arasında seçim yapmak biraz zor ve karışık olabilmektedir. Genel olarak kadınlarımız çizme ve diğer ayakkabı türlerini seçer iken modaya uygunluğunu göz önünde bulundurmaktadırlar. Fakat ayak sağlığı açısından da çizme ve diğer modellerin doğru seçimi oldukça önemlidir.

Yeni sezon çizme modelleri

Kış aylarında çizme kullanımı rahat bir seçenek olsa da ayağı sürekli sıkan bir yapısı olduğundan dolayı ne yazık ki bazı durumlar da kullanışsız olarak karşımıza çıkabilir. Bu neden ile çizme kullanımı oldukça rahat ve kullanışlı olmasının yanı sıra yeni sezonun çıkarmış olduğu yeni modeller ile de gün içinde hem şık hem de rahat olmanıza yardımcı olacak etkenlerden olacaktır. Tek bantlı ve parlak renkler çizme üretimi bakımından oldukça fazla tercih edilen renk ve modellerden sadece biridir.

İnternet üzerinden bir çok model ve seçeneğine kolayca ulaşabileceğiniz 2020 çizme modelleri tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken en önemli püf nokta kalitesi belirli bir düzeyde olan ayakkabı firmalarından alışveriş yapmak olacaktır. Aksi takdirde yapılan alışveriş ayak sağlığınızı olumsuz etkileyeceği gibi belirli bir miktar da vermiş olduğunuz paranın boşa gitmesine neden olacaktır. 

Bunların yanı sıra çizme tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ayakkabı seçimlerini yaparken ayak yapınızı bilip bu yapı doğrultusunda en uygun modeli tercih etmeniz gerekli ve ayak sağlığınız bakımından oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise bazı insanların ayak yapıları taraklı olduğundan dolayı yapılan yanlış ayakkabı tercihleri sonucunda ne yazık ki bazı sorunlar yaşanabiliyor bu neden ile tercih etmiş olduğunu ayakkabı modelinin kalite bakımından yüksek olması gereklidir. Ve bayan çizme tercihinde bulunurken de bu doğrultuda alışveriş yapmanız gereklidir. 

2020 çizme modelleri kış sezonunun açılması ile birlikte vitrinlerde ve bazı internet sitelerinde yer almaya başlamıştır.

 

Babet modelleri 2020

2020 Babet modelleri eski dönemlerden günümüze kadar kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmekte olan ayakkabı modellerinden sadece biridir. Sık olarak tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri günlük kullanıma elverişli olmasından kaynaklıdır. babet modelleri günlük Kullanıma uygun olmasının yanısıra çıkan yeni modeller ile de şıklığı ile birlikte kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmekte olan modellerden sadece biridir.

Aynı zamanda babet modellerinin kadınlar tarafından bu kadar sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise şıklığın yanı sıra rahatlığıdır. Kadınlar şık olmak istediği kadar da Rahat olmak isterler ve babet fiyatları 2020 bu istekleri oldukça fazla karşıla bilmektedir. günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte babet modellerinde de daha doğrusu ayakkabı modellerinde oldukça büyük gelişimler olmaktadır ve bu gelişimler sayesinde  babet modelleri oldukça fazla etkilenmektedir. Gümüş babet modelleri altın rengi babet modelleri ve buna benzer babet modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Babet modellerini tercih ederken nelere dikkat edilmeli?

2020 Babet modellerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli konu tercih etmiş olduğunuz ayakkabı firmasının kalite bakımından ve tecrübe bakımından belirli bir düzeye ulaşmış olması ve satışlarını bu düzeyde devam etmesi oldukça önemli bir konudur. Aksi takdirde yapmış olduğunuz alışveriş uzun ömürlü olmayacaktır. Ve belli bir zaman sonra ayak sağlığınız bakımından da tehlike yaratacaktır. Bu neden ile yapmanız gereken en önemli konu tercih etmiş olduğunuz ayakkabı firmasının kalite bakımından belirli bir düzeye ulaşmış olmasına dikkat etmeniz oldukça önemli bir konudur.

Yeni sezon babet modelleri

Babet modelleri 2020 sezonu kadınlar tarafından merak ile beklenmektedir. Kadınlar tercih ettikleri modellerin hep daha iyisini görmek ister ve bu neden ile de ayakkabı konusunda oldukça meraklı davranırlar. İşte tam da bu neden ile ayakkabılar özellikle de babet modelleri  kadınların olmaz ise olmazları arasında yer almaktadır. Yeni sezon modellerimiz ile sitemizden sizlerin de zevk ve istekleri doğrultusunda bir babet modeli olduğuna eminiz detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2020 bot modelleri

Bildiğimiz üzere sezonun trendleri sürekli olarak değişmektedir. Ve bu değişim ile birlikte bir çok konu da farklı kombinler yapılarak modaya çok daha farklı bir renk katılmaktadır. Özel günlerde kadınların tercihleri topuklu ayakkabılardan yana iken, özel günler dışında rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınların tercihi düz tabanlı ayakkabılardır. 2020 bot modelleri  işte tam bu sırada devreye girer. Bu bot ayakkabılar epey rahat olmalarının yanı sıra günlük kullanımda hem rahat hem şık olmak isteyen kadınlar için en mükemmel alternatiftir. Son dönemlerde yeni markalar, ürettikleri ayakkabılarda yılan derisi rengi çok sık kullanır hale gelmiştir. Beğeni kazandıktan sonra siyah rengi ayakkabıda kullanan kadınlar oldukça artık göstermiştir. Kadın bot modelleri arasından seçim yaparken üretim kalitesi ile ön plana çıkan tamdabu ayakkabıyı tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır.

whatsapp hattımız : 0554 174 30 40

2020 Bayan bot Modelleri sezonu ne zaman açılacak?

Bayan bot sezonu bir çok site ve marka bakımından online haline gelmiştir. Fakat tercih etmiş olduğunuz markanın kaliteli olması demek sizler tarafından çok daha olumlu olacak ve uzun ömürlü kullanma şansına sahip olabileceksiniz. 2020 Bot Modelleri bu yıl da çok kaliteli seçimler sunacak sizlere. Bu neden ile tercih etmiş olduğunuz ayakkabı firmasının kalite bakımından üst düzeylerde olması gereklidir. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar ile karşılaşalabilirsiniz. 

Bayanlar Bot seçerken nelere dikkat Etmeli ?

Bot seçiminde bir çok etkili madde olsa da ilk olarak bot seçiminde ayakkabıda kullanılan materyallerin dikkate alınması önemlidir. Önem verilmesi gereken bir diğer nokta ise ayaklarınızın ayakkabı içerisinde rahat olup olmadığıdır. Ayağınızı vurma ihtimali olan ayakkabılardan kaçınmanız gününüzün berbat olmamasını sağlar. Bu nedenle bir ayakkabıyı veya 2020 bot modelleri arasından botunuzu seçerken sadece estetik görüntüsü ve şıklığı değil, rahatlığı da önemlidir. Yumuşak tabanlı ayakkabılar ayağınızın altını koruyarak ayak tabanlarınızın zarar görmemesini ve gün içinde eğer fazla ayakta durmanız gereken bir iş rutininiz var ise yorulma derecenizi en az orana indirmeyi sağlayarak konforlu ve kaliteli bir gün geçirmenizi kaçınılmaz hale getirir.

Siz de Bot sektöründe kaliteli tasarımları ile ön plana çıkan Tamdabu Ayakkabıyı tercih edin, pişman olmayın :)

Detaylı bilgi soru ve görüşleriniz için whatsapp hattımız : 0554 174 30 40


topuklu bot siyah

2020 Bayan kışlık bot

2020 bayan kışlık bot modelleri arasında seçim yaparken öncelikle dış görünüşünden ziyade ayak sağlığınıza göre bot seçmelisiniz. Genel olarak bot modelleri ve genel olarak botlar ağır yapıdalardır. Bunun sebebi su geçirmez ve kış hava şartlarına dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle neredeyse her bot oldukça ağır ve kalındır. Bu zaten ayaklarınıza az da olsa zarar verecek bir durumdur. Bu nedenle ayağımızı daha da yormamak adına bot seçmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. 2020 bayan kışlık bot modelleri arasında seçim yaparken öncelikle tabanlarına dikkat etmelisiniz. Tabanları dar olan bir ayakkabı veya bot ayaklarınıza zaman içerisinde zarar verebilirler.

YENİ SEZON 2020 BOT MODELLERİ GÖRÜN

2020 BAYAN KIŞLIK BOT TRENDLERİ

2020 bayan kışlık bot trendleri söz konusu yılda topuklular olarak öne çıkıyor. Genel olarak kışın kar ve yağmur yağdığından dolayı topuklu botlar oldukça sorun çıkartıyor olabilir. Kayma ve düşme gibi problemler yapabilirsiniz. Fakat, artık bot modellerinin topuklu olanlarının topukları kaymaz olarakta tasarlanabilmektedir. Bu modeller ile hem kayma veya düşme tehlikesi yaşamazsınız hem de istediğiniz modeli her hava şartında tercih edip giyebilmeniz mümkündür. Bot konusunda değineceğimiz bir diğer konu ise artık botların değişen moda akımları ile sadece kışın kullanılmadığıdır.

DOĞRU BOT TERCİHİ

 Kadınlar artık yazın da oldukça farklı modeller ile uzun ve ya topuklu bot modellerini sıkça tercih etmektedir. Bot modellerine bakılacak olursa geçen dönemlere nazaran çok daha farklı modelleri bu sene piyasa da sıkça görebiliriz. Geçen sezon oldukça yüksek topuklu botlar ve ya çorap şeklinde botlar oldukça sık tercih ediliyor idi fakatbot konusunda bazı bilir kişiler yüksek topuğun ayak sağlığı için ileri ki zamanlarda oldukça büyük sıkıntılar çıkarabileceğinden bahsetti bu neden ile tasarımcı ve üretimciler bu sene kalın topuk ve kadife kumaşa sıkça yer vermiştir.

 

 

Ayakkabı Siteleri

Kadınların yüzyıllardır vazgeçilmezlerinden olan kıyafet ve ayakkabılar, popüler kültürün gelişmesi ve değişmesiyle hiçbir şekilde önemini yitirmeyip tam tersine daha da önem kazanmıştır. Özellikle son yıllarda sosyal medya ve platformlar bu önemin artmasında büyük rol oynamaktadır. Sosyal medya aracılığıyla aynı zamanda internette bulunan ayakkabı siteleri ile online alışveriş işlemleri yapılmaktadır.

Bayan spor ayakkabı

 

Spor ayakkabının kadınlar üzerindeki büyük etkisini hepimiz bilmekteyiz. Rahatlığı ve şıklığı her tür kombin ile rahatlık ile giyebileceğiniz bayan spor ayakkabı artık çok daha farklı ve çeşitli modelleri ile birlikte sizler ile spor ayakkabılarının aslına bakılırsa oldukça uzun bir geçmişi vardır. Dolgu topuk spor ayakkabılar düz taban spor ayakkabılar ve buna benzer bir çok model seçeneği bulunmaktadır. Son derece kaliteli ve şık görüntülü spor ayakkabılarımız ile gelecek yazın modası sizler olacaksınız!

 

Neden spor ayakkabı tercih etmeliyim?

En çok sorulan sorulardan biri ile karşınızdayız. İlk olarak belirtmek istediğimiz  en önemli konu ürettiğimiz ayakkabılar son derece kaliteli olmakla birlikte uzun yıllar kullanım olanağına sahiptir. Bunların yanı sıra spor ayakkabılar hem şık hem de istediğiniz her yerde rahatça kullanım olanağına sahip olduğundan dolayı gün içinde sürekli ayakta olan kadınlarımız için oldukça kullanışlı olan bu modeli talep eden herkes rahatça kullanabilir diyebiliriz. Son trendlere uygun çeşit ve modellerimiz ile her zaman sizlere en uygun olan modeli üretip beğeninize sunmaktayız .bunların yanı sıra spor ayakkabı konusunda oldukça fazla modelimiz bulunduğundan eminiz ki sizlerin tarzına ve ayak yapınıza göre onlarca seçenek bulunmaktadır. Spor ayakkabılar ister günlük hayatta olsun ister ise özel günlerde olsun sizleri bulunduğunuz her ortamda rahat hissettirecek olan bir modeldir. Ayakkabılarımızı son derece kaliteli ve göz alıcı kumaşlardan üretmekteyiz. Bu ve bunun gibi bir çok model ve ya bayan spor ayakkabı çeşitleri için lütfen sitemizi ziyaret ediniz 

Sandalet terlik

 

Sandalet terlik Kadınların yaz ayları bakımından olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Rahatlığı bir kenara Bunaltan yaz günlerinde oldukça kullanışlı olan bu parça sayesinde sıcak yaz günlerini ayağınızı terletmeden bitirmenize yardımcı olacaktır. Kombin bakımından da yazlık olan hemen hemen her kıyafete uyumlu olan sandalet terlik modelleri giy çık derecisinde rahat ve kullanışlı! Bunların yanı sıra tamamı ile sandalet formunda olmadığından topuğunuzda vurma veya rahatsızlık gibi bir sorun ile karşılaşmanız imkansızdır. Kalite ve fiyat bakımından oldukça olanaklı ayakkabılarımızın içinden eminiz ki sizlerin de zevkine göre yazlık bir model çıkacaktır.

 

Neden sandalet terlik?

Evet gelelim son dönemlerin bir numaralı yaz ayakkabısı niteliğinde olan sandalet terliklerin neden bu kadar tercih edildiğine;

-Özellikle piknik ve yeşillik alanlarda kullanımı oldukça rahat ve kullanışlı olacaktır.

-ayağında veya topuğunda rahatsızlık olan kadınlar için oldukça kullanışlı olan bu model ayak yapısına kesinlikle zarar veremeden tam tersine gün içinde bulunduğunuz her ortamda ayağınızın rahatça hareket etmesine son derece yardımcı olacaktır.

-Fiyat bakımından diğer ürünlere nazaran çok daha uygun olan sandalet terlik modellerini her bütçeye uygun bir şekilde bulmanız mümkündür.

-Sezonun değişen ve cıvıl cıvıl renkleri sayesinde kombin esnasında sandalet terlikler işinize çok yarayacaktır. Giy çık tarzı artık sizler ile dememiz mümkündür.

Ayakkabılarımızın ve sandalet modellerimizin üstün kalitesi sayesinde özellikle sürekli olarak ayak rahatsızlığı yaşayan kadınlar için oldukça uygun modeller bulunmaktadır. Seçenek ve detaylı bilgi için Lütfen bizimle iletişime geçiniz.